категорії: музика репортаж

Big Love Fest 2016 у Києві

теґи: Big Love Fest, CHERRY-MERRY, Iнша Музика, Mind::Shredder, Patsanoth, Skinhate, ТКН, Нічний клуб "Бінго", день Валентина

Space Of Variations

Big Love Fest проводиться творчим об'єднанням «Iнша Музика» в клубі «Бінго» другий рік поспіль. З минулорічного важкого «Валентину» у списках учасників залишилися тільки «Skinhate» і «Patsanoth». Перші вже стали легендами української важкої underground music, другі до цього прагнуть.

Серед гуртів мені особисто найбільше запам’ятались «Joncofy» та кращий metal act 2015 року «Space of variations» – потужний саунд, чіткі аранжування, що були гарним інгредієнтом big love show.

Дивною була присутність на цьому святі альтернативи, металу і хардкору електро-індастріалу «MIND:|:SHREDDER» та гаражного гранжу «CHERRY-MERRY» – хоча на присутність даних колективів вплинули швидше за все маркетингові мотиви, з бажанням залучити якогомога більш різностильову аудиторію, та співробітництво даних гуртів з «ІНША Музика».

Здивувала відсутність великої кількості мерчу, який зазвичай супроводжує подібні заходи, один стіл з футболка і дисками виглядав «самотньо» у великому холі. Однак публіка мало цікавилось подібними умовностями. Під час перебування в залі складалось враження, що більшість фанів прийшла не на якийсь конкретний гурт, а прагнула просто отримати заряд адреналіну і слему.

Joncofy

Пара сотень присутніх поступово підігрівали гурти. Вокалісти викладались в різних видах естрім-вокалу, в цьому плані порадувала вокалістка TKN (ex-Тонкая Красная Нить) , яка легко поєднувала екстремальні і мелодичні шматки.

Плюсом концертної організації була присутність двох ударних установок на сцені. Доки один гурт виступав, барабанщик наступного міг спокійно готуватись. Це не звільнило від затримок, однак в цілому з таймінгу концерт не випадав і гурти грали в майже точний час відносно оголошеного. Звук порадував, мелодичні лінії було чути не гірше ритмічних.

В цілому, незважаючи на мою власну скептичну оцінку щодо сейшенів під свята (Новорічні, Хелоуїн і т. ін.), Big Love Fest став приємним виключенням.