категорії: музика стаття

Industrial-гурт Mind Shredder презентували в Києві дебютний альбом

теґи: Aghiazma, EBM, Mind::Shredder, MonterRay Live Stage, industrial metal, презентація альбому

Mind Shredder26 вересня на сцені київського клубу, який з 2015 року носить назву «MonteRay Live Stage», відбулась презентація LP «Mindless puppets» одеського EBM-Industrial колективу Mind:|:Shredder. Дебютний офіційний альбом гурту вийшов на лейблі «InshaMuzyka/Moon Records», електронну версію треків можна придбати на Itunes.

На початку вечірки було презентовано кліп гурту «Aghiazma» на пісню з дивною назвою «64389000». Враження від дебютного відео: цей колектив завжди робить ставку на візуальні ефекти та яскравий імідж вокалісти Kora rex. Крім презентації кліпу, музиканти відіграли 45-хвилинний сет, який став експресивною гарною затравкою перед хедлайнерами вечору Mind:Shredder. Помітно, що гурт надихається відразу декількома напрямами у «неформатній» музиці, від пост-панку до ню-металу і альтернативного року.

«Mind:|:Shredder», хедлайнери вечірки, – це, мабуть, найвідоміший продукт на сучасній дарк-електро-готичній українській сцені. Підготовка до виходу LP «Mindless puppets» була тривалою, тому з упевненістю можна сказати, що київські слухачі та поціновувачі даного жанру чекали на їх виступ з «вожделением». Тож «розкачувати» та знаходити контакт з публікою колективу не довелось.

Mind ShredderТанці, щире захоплення і драйв злились в єдиний позитивний настрій як публіки, так і музикантів. Серед іншого варто зазначити, що нові пісні, які ще не грались на публіці, сприймались як відомі хіти. Серед нових треків особисто мені більше всього запам’ятався «Enemy», який, мабуть, є квінтесенцією сучасного звучання Mind:|:Shredder.  На прикладі цієї композиції та, наприклад, пісні «Happy Lonely» можна стверджувати, що МШ успішно експлуатують винайдений ними у 2008 році танцювальний саунд. Навіть набір звуків, використовуваних у аранжуваннях, майже незмінний протягом років. Поповнився репертуар і повільною баладою «The Time», звучання якої більш характерне скоріше для другого проекту Олександра Гречаника, «Dust Heaven». Не обійшлося на презентації і без відомих композицій: «Everybody lies», «Hate me / love me», що вже стали візитівкою гурту.

Серед глядачів у залі були помічені деякі особистості, які, скажімо так, випадково на подібних івентах не з’являються, – зокрема в глибині залу, не особливо привертаючи уваги, сидів відомий кліпмейкер Віктор Придувалов. Крім нього, в клубі зібралося багато музикантів різних гуртів екстремальних напрямків музики, а повагу серед музикантів заслужити складно, що, в принципі, на сьогодні вдається «Mind:|:Shredder».

Закінчити свій сет гості з Одеси вирішили каверами у оригінальній обробці, і якщо кавер на «You spin me round» гурту «Dead or alive» був очікуваним (це неодмінна складова виступів гурту з часів черкаського фестивалю «Energy»), то «Personal Jesus» виявився «останнім гвіздком», який забив цей виступ у пам’ять публіки намертво, залишаючи гарну згадку про гурт Mind:|:Shredder, презентацію нового альбому та взагалі українську дарк сцену, яка таки розвивається.